Анатолій Бєлов – найромантичніший творець на сучасній арт-сцені. Він співає про те, що малює, та малює те, про що співає.

Молода українська електронна сцена все більше вабить до себе митців, які творять красу на її підвалинах.  «Праздник жизни», котрий засновано майже на реальних подіях з життя Анатолія – це одна з найочікуваніших прем’єр на київському біаннале The School of Kyiv.  Музикальний фільм з окремими історіями про окремих людей. Його герої – люди і вампіри. Картина з різними культурними відсилками, в ній автор продовжує тему свого попереднього фільму «Секс, лекарственное, рок-н-ролл»: співвідношення інтимного та публічного, а також гендерної ідентифікації. Закрита ЛСД-вечірка, яку Анатолій переніс у фільм з реального життя, там і з’явились образи, які є ключовими в стрічці. Психоделічні вампіри, що живляться галюцинаціями та переживаннями. Почуття, музика, наркотики.

  • «У меня нет режиссерского образования, я вдохновлялся синефильскими фильмами. В “Празднике жизни” будет много якорей и цитат, будут параллели с Кокто, португальским и французским кино»

 

Задіяні актори не є професіоналами, з кожним митець проводив співбесіду, після неї вирішував, хто буде людиною, а хто – вампіром.

 

  • “Мы собираемся доснять одну сцену для малой версии фильма (фильм о фильме), чтобы с его помощью собрать деньги на досъемку полной версии. Презентация малой версии фильма предполагается в марте”, — говорить Бєлов.
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s